Up

Zwracam się uprzejmie z prośbą do wszystkich par młodych, które nie tylko w tym roku, ale również na przestrzeni już blisko 11 lat przygotowywały swój pierwszy taniec w Studio, o podesłanie pamiątkowego zdjęcia ślubnego do nowej galerii zdjęć na stronie Studia pt. „Młode Pary”.

Galeria zdjęć Par Młodych

Ślijcie proszę swe ślubne zdjęcia na adres e-mail: taniecostroleka@gmail.com , podając w treści wiadomości:

  • swoje imiona;
  • datę ślubu;
  • imię i nazwisko fotografa, który wykonał zdjęcie.

Czy uda nam się stworzyć coś nowego na pamiątkę wspólnie spędzonego czasu? Wierzę, że tak!

Czekam na Wasze zdjęcia moi drodzy!

Pozdrawiam!


Wysyłając swoje zdjęcie jednocześnie potwierdzasz:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym na potrzeby autoryzowanej przez Studio Tańca Marcin Gawrych ul. mjr. H. Sucharskiego 3/16, 07-410 Ostrołęka dokumentacji przejawów działalności internetowej strony Studia, której jest właścicielem. Publikacje zawierające dane mogą mieć różne formy, w tym papierową np. imiennych list, wyróżnień, dyplomów, prac artystycznych, lub też formę elektroniczną, w tym internetową. Zgadzam się na przetwarzanie danych przy pomocy wszelkich kanałów informacji, takich jak ogłoszenia ustne, tablice informacyjne, autoryzowane materiały medialne, serwisy internetowe oraz inne.
  • Wyrażam zgodę – w zakresie analogicznym do określonego w ust. 1 powyżej – na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących wizerunek, utrwalony na zdjęciach, nagraniach lub innymi środkami technicznymi.
    Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych (w tym wizerunku) podmiotom mającym siedzibę poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (np. Facebook, Google), do prowadzenia profilu przez Studio Tańca na portalach społecznościowych lub kanałach w serwisach internetowych, które umożliwiają umieszczanie, odtwarzanie, strumieniowanie, ocenianie i komentowanie zamieszczanych tam treści.
  • Powyższe zgody pozostają ważne aż do ich odwołania, również po zakończeniu korzystania przeze mnie z usług Studia Tańca lub uczestnictwa w organizowanych przez Studio Tańca wydarzeniach. Publikowane na podstawie zgody materiały nie mogą naruszać dóbr osobistych moich ani osób trzecich, w szczególności stawiać w niekorzystnym świetle lub naruszać ich godność. Pozostałe prawa i obowiązki wynikające z ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. zostały zawarte w Klauzuli informacyjnej RODO.
  • Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej RODO Administratora Danych Studio Tańca Marcin Gawrych ul. mjr. H. Sucharskiego 3/16, 07-410 Ostrołęka.

16.09.2017. – Emilia i Mariusz
fot. Dariusz Pogorzelski

ABOUT THE AUTHOR

MarcinG

Zostaw komentarz